Get Adobe Flash player

Programul Campionatului 2019-2020 al Ligii a IV-a Caraş-Severin, Zona Caransebeş


TUR
Etapa 1, 6-7 septembrie 2019
A.S. AD Mediam Mehadia – A.S. Agmonia Zăvoi
A.S. Şoimii Oţelu Roşu 2015 – F.C.S. Bistra Glimboca
A.C.S. Rapid Buchin – A.S. Era S Comexim Caransebeş
A.S. Foresta Armeniş – A.C.S. 2017 Slatina-Timiş
A.S. Magica Caransebeş stă.
Etapa 2, 14-15 septembrie 2019
Agmonia Zăvoi – Rapid Buchin
ACS 2017 Slatina-Timiş – AD Mediam Mehadia
Bistra Glimboca – Foresta Armeniş
Era S Comexim Caransebeş – Magica Caransebeş
Şoimii Oţelu Roşu 2015 stă.
Etapa 3, 21-22 septembrie 2019
Magica Caransebeş – Agmonia Zăvoi
AD Mediam Mehadia – Bistra Glimboca
Foresta Armeniş – Şoimii Oţelu Roşu 2015
Rapid Buchin – ACS 2017 Slatina-Timiş
Era S Comexim Caransebeş stă.
Etapa 4, 28-29 septembrie 2019
ACS 2017 Slatina-Timiş – Magica Caransebeş
Bistra Glimboca – Rapid Buchin
Şoimii Oţelu Roşu 2015 – AD Mediam Mehadia
Agmonia Zăvoi – Era S Comexim Caransebeş
Foresta Armeniş stă.
Etapa 5, 5-6 octombrie 2019
Magica Caransebeş – Bistra Glimboca
AD Mediam Mehadia – Foresta Armeniş
Rapid Buchin – Şoimii Oţelu Roşu 2015
Era S Comexim Caransebeş – ACS 2017 Slatina-Timiş
Agmonia Zăvoi stă.
Etapa 6, 12-13 octombrie 2019
Şoimii Oţelu Roşu 2015 – Magica Caransebeş
Foresta Armeniş – Rapid Buchin
Bistra Glimboca – Era S Comexim Caransebeş
ACS 2017 Slatina-Timiş – Agmonia Zăvoi
AD Mediam Mehadia stă.
Etapa 7, 19-20 octombrie 2019
Magica Caransebeş – Foresta Armeniş
Agmonia Zăvoi – Bistra Glimboca
Rapid Buchin – AD Mediam Mehadia
Era S Comexim Caransebeş – Şoimii Oţelu Roşu 2015
ACS 2017 Slatina-Timiş stă.
Etapa 8, 26-27 octombrie 2019
AD Mediam Mehadia – Magica Caransebeş
Foresta Armeniş – Era S Comexim Caransebeş
Şoimii Oţelu Roşu 2015 – Agmonia Zăvoi
Bistra Glimboca – ACS 2017 Slatina-Timiş
Rapid Buchin stă.
Etapa 9, 2-3 noiembrie 2019
Magica Caransebeş – Rapid Buchin
Agmonia Zăvoi – Foresta Armeniş
ACS 2017 Slatina-Timiş – Şoimii Oţelu Roşu 2015
Era S Comexim Caransebeş – AD Mediam Mehadia
Bistra Glimboca stă.
RETUR (este posibil ca în luna noiembrie să se dispute şi două sau trei etape din returul campionatului)
Etapa 10
Agmonia Zăvoi – AD Mediam Mehadia
ACS 2017 Slatina-Timiş – Foresta Armeniş
Bistra Glimboca – Şoimii Oţelu Roşu 2015
Era S Comexim Caransebeş – Rapid Buchin
Magica Caransebeş stă.
Etapa 11
Magica Caransebeş – Era S Comexim Caransebeş
AD Mediam Mehadia – ACS 2017 Slatina-Timiş
Foresta Armeniş – Bistra Glimboca
Rapid Buchin – Agmonia Zăvoi
Şoimii Oţelu Roşu 2015 stă.
Etapa 12
Agmonia Zăvoi – Magica Caransebeş
ACS 2017 Slatina-Timiş – Rapid Buchin
Bistra Glimboca – AD Mediam Mehadia
Şoimii Oţelu Roşu 2015 – Foresta Armeniş
Era S Comexim Caransebeş stă.
Etapa 13
Magica Caransebeş – ACS 2017 Slatina-Timiş
AD Mediam Mehadia – Şoimii Oţelu Roşu 2015
Rapid Buchin – Bistra Glimboca
Era S Comexim Caransebeş – Agmonia Zăvoi
Foresta Armeniş stă.
Etapa 14
Bistra Glimboca – Magica Caransebeş
Şoimii Oţelu Roşu 2015 – Rapid Buchin
Foresta Armeniş – AD Mediam Mehadia
ACS 2017 Slatina-Timiş – Era S Comexim Caransebeş
Agmonia Zăvoi stă.
Etapa 15
Magica Caransebeş – Şoimii Oţelu Roşu 2015
Agmonia Zăvoi – ACS 2017 Slatina-Timiş
Rapid Buchin – Foresta Armeniş
Era S Comexim Caransebeş – Bistra Glimboca
AD Mediam Mehadia stă.
Etapa 16
Foresta Armeniş – Magica Caransebeş
AD Mediam Mehadia – Rapid Buchin
Şoimii Oţelu Roşu 2015 – Era S Comexim Caransebeş
Bistra Glimboca – Agmonia Zăvoi
ACS 2017 Slatina-Timiş stă.
Etapa 17
Magica Caransebeş – AD Mediam Mehadia
Agmonia Zăvoi – Şoimii Oţelu Roşu 2015
ACS 2017 Slatina-Timiş – Bistra Glimboca
Era S Comexim Caransebeş – Foresta Armeniş
Rapid Buchin stă.
Etapa 18
AD Mediam Mehadia – Era S Comexim Caransebeş
Foresta Armeniş – Agmonia Zăvoi
Şoimii Oţelu Roşu 2015 – ACS 2017 Slatina-Timiş
Rapid Buchin – Magica Caransebeş
Bistra Glimboca stă.
Sorin ROGOZ

Traducere