Get Adobe Flash player

Programul turului Ligii a IV-a, ediţia 2018-2019, la fotbal

Vizualizari: 182

Etapa I, 8-9 septembrie

Progresul EzerişVoinţa Lupac

Şoimii Oţelu RoşuC.S.O. Anina

A.S. SlatinaTimişForesta Armeniş

Metalul BocşaNera Bozovici

Rapid BuchinC.S. Moldova Nouă

C.S. OraviţaViitorul Caransebeş

Croaţia Clocotici stă.

Etapa a II-a, 15-16 septembrie

C.S. Moldova NouăC.S. Oraviţa

Nera Bozovici – Rapid Buchin

Foresta Armeniş – Metalul Bocşa

C.S.O. AninaA.S. SlatinaTimiş

Voinţa LupacŞoimii Oţelu Roşu

Croaţia ClocoticiProgresul Ezeriş

Viitorul Caransebeş stă.

Etapa a III-a, 22-23 septembrie

Şoimii Oţelu RoşuCroaţia Clocotici

A.S. SlatinaTimişVoinţa Lupac

Metalul BocşaC.S.O. Anina

Rapid BuchinForesta Armeniş

C.S. OraviţaNera Bozovici

Viitorul CaransebeşC.S. Moldova Nouă

Progresul Ezeriş stă.

Etapa a IV-a, 29-30 septembrie

Nera BozoviciViitorul Caransebeş

Foresta ArmenişC.S. Oraviţa

C.S.O. AninaRapid Buchin

Voinţa LupacMetalul Bocşa

Croaţia ClocoticiA.S. SlatinaTimiş

Progresul EzerişŞoimii Oţelu Roşu

C.S. Moldova Nouă stă.

Etapa a V-a, 6-7 octombrie

A.S. SlatinaTimişProgresul Ezeriş

Metalul BocşaCroaţia Clocotici

Rapid BuchinVoinţa Lupac

C.S. OraviţaC.S.O. Anina

Viitorul CaransebeşForesta Armeniş

C.S. Moldova Nouă Nera Bozovici

Şoimii Oţelu Roşu stă.

Etapa a VI-a, 13-14 octombrie

Foresta ArmenişC.S. Moldova Nouă

C.S.O. AninaViitorul Caransebeş

Voinţa LupacC.S. Oraviţa

Croaţia ClocoticiRapid Buchin

Progresul EzerişMetalul Bocşa

Şoimii Oţelu RoşuA.S. SlatinaTimiş

Nera Bozovici stă.

Etapa a VII-a, 20-21 octombrie

Metalul BocşaŞoimii Oţelu Roşu

Rapid BuchinProgresul Ezeriş

C.S. OraviţaCroaţia Clocotici

Viitorul CaransebeşVoinţa Lupac

C.S. Moldova NouăC.S.O. Anina

Nera BozoviciForesta Armeniş

A.S. SlatinaTimiş stă.

Etapa a VIII-a, 27-28 octombrie

C.S.O. AninaNera Bozovici

Voinţa LupacC.S. Moldova Nouă

Croaţia ClocoticiViitorul Caransebeş

Progresul EzerişC.S. Oraviţa

Şoimii Oţelu RoşuRapid Buchin

A.S. SlatinaTimişMetalul Bocşa

Foresta Armeniş stă.

Etapa a IX-a, 3-4 noiembrie

Rapid BuchinA.S. SlatinaTimiş

C.S. OraviţaŞoimii Oţelu Roşu

Viitorul CaransebeşProgresul Ezeriş

C.S. Moldova NouăCroaţia Clocotici

Nera BozoviciVoinţa Lupac

Foresta ArmenişC.S.O. Anina

Metalul Bocşa stă.

Etapa a X-a, 10-11 noiembrie

Voinţa LupacForesta Armeniş

Croaţia ClocoticiNera Bozovici

Progresul EzerişC.S. Moldova Nouă

Şoimii Oţelu RoşuViitorul Caransebeş

A.S. SlatinaTimişC.S. Oraviţa

Metalul BocşaRapid Buchin

C.S.O. Anina stă.

Etapa a XI-a, 17-18 noiembrie

C.S. OraviţaMetalul Bocşa

Viitorul CaransebeşA.S. SlatinaTimiş

C.S. Moldova NouăŞoimii Oţelu Roşu

Nera BozoviciProgresul Ezeriş

Foresta ArmenişCroaţia Clocotici

C.S.O. AninaVoinţa Lupac

Rapid Buchin stă.

Etapa a XII-a, 24-25 noiembrie

Croaţia ClocoticiC.S.O. Anina

Progresul EzerişForesta Armeniş

Şoimii Oţelu RoşuNera Bozovici

A.S. SlatinaTimişC.S. Moldova Nouă

Metalul BocşaViitorul Caransebeş

Rapid BuchinC.S. Oraviţa

Voinţa Lupac stă.

Etapa a XIII-a, 1-2 decembrie

Viitorul CaransebeşRapid Buchin

C.S. Moldova NouăMetalul Bocşa

Nera BozoviciA.S. SlatinaTimiş

Foresta ArmenişŞoimii Oţelu Roşu

C.S.O. AninaProgresul Ezeriş

Voinţa LupacCroaţia Clocotici

C.S. Oraviţa stă.

Traducere