Get Adobe Flash player

Programul turului Ligii a III-a, Seria a IV-a, ediţia 2013-2014

Etapa 2, 6 septembrie, ora 17

AFCM Reşiţa – Pandurii II Târgu Jiu

FC Caransebeş – Millenium Giarmata

Minerul Mătăsari – FC Hunedoara

Vulturii Lugoj – Becicherecu Mic

Jiul Rovinari – FC Avrig

Muncitorul Reşiţa – Ştiinţa Turceni

 

Etapa 3, 13 septembrie, ora 17

AFCM Reşiţa – Muncitorul Reşiţa

Pandurii II Târgu Jiu – FC Caransebeş

Millenium Giarmata – Minerul Mătăsari

FC Hunedoara – Vulturii Lugoj

Becicherecu Mic – Jiul Rovinari

FC Avrig – Ştiinţa Turceni

Etapa 4, 20 septembrie, ora 17

Becicherecu Mic – AFCM Reşiţa

Minerul Mătăsari – Pandurii II Târgu Jiu

Vulturii Lugoj – Millenium Giarmata

Jiul Rovinari – FC Hunedoara

Ştiinţa Turceni – Becicherecu Mic

Muncitorul Reşiţa – FC Avrig

Etapa 5, 27 septembrie, ora 17

FC Caransebeş – Muncitorul Reşiţa

AFCM Reşiţa – Minerul Mătăsari

Pandurii II Târgu Jiu – Vulturii Lugoj

Millenium Giarmata – Jiul Rovinari

FC Hunedoara – Ştiinţa Turceni

Becicherecu Mic – FC Avrig

Etapa 6, 4 octombrie, ora 15

Minerul Mătăsari – FC Caransebeş

Vulturii Lugoj – AFCM Reşiţa

Jiul Rovinari – Pandurii II Târgu Jiu

Ştiinţa Turceni – Millenium Giarmata

FC Avrig – FC Hunedoara

Becicherecu Mic – Muncitorul Reşiţa

Etapa 7, 8 octombrie, ora 15

Muncitorul Reşiţa – Minerul Mătăsari

FC Caransebeş – Vulturii Lugoj

AFCM Reşiţa – Jiul Rovinari

Pandurii II Târgu Jiu – Ştiinţa Turceni

Millenium Giarmata – FC Avrig

FC Hunedoara – Becicherecu Mic

Etapa 8, 11 octombrie, ora 15

Vulturii Lugoj – Minerul Mătăsari

Jiul Rovinari – FC Caransebeş

Ştiinţa Turceni – AFCM Reşiţa

FC Avrig – Pandurii II Târgu Jiu

Becicherecu Mic – Millenium Giarmata

FC Hunedoara – Muncitorul Reşiţa

Etapa 9, 18 octombrie, ora 15

Muncitorul Reşiţa – Vulturii Lugoj

Minerul Mătăsari – Jiul Rovinari

FC Caransebeş – Ştiinţa Turceni

AFCM Reşiţa – FC Avrig

Pandurii II Târgu Jiu – Becicherecu Mic

Millenium Giarmata – FC Hunedoara

Etapa 10, 25 octombrie, ora 15

Jiul Rovinari – Vulturii Lugoj

Ştiinţa Turceni – Minerul Mătăsari

FC Avrig – FC Caransebeş

Becicherecu Mic – AFCM Reşiţa

FC Hunedoara – Pandurii II Târgu Jiu

Millenium Giarmata – Muncitorul Reşiţa

Etapa 11, 1 noiembrie, ora 14

Pandurii II Târgu Jiu – Millenium Giarmata

AFCM Reşiţa – FC Hunedoara

FC Caransebeş – Becicherecu Mic

Minerul Mătăsari – FC Avrig

Vulturii Lugoj – Ştiinţa Turceni

Muncitorul Reşiţa – Jiul Rovinari

Traducere