Get Adobe Flash player

Programul returului Ligii a IV-a la fotbal, ediţia 2009-2010

Etapa a XVIII-a, 13 martie

Berzasca – Negrea Reşiţa

Metalul Oţelu Roşu – Moldova Nouă

Gloria Reşiţa – Prolaz Karasevo

Scorilo Caransebeş – Nera Bozovici

Oraviţa – Minerul Dognecea

Bistra Glimboca – Metalul Bocşa

Minerul Anina – Hercules Băile Herculane

Arsenal Reşiţa – Autocatania Caransebeş

Voinţa Lupac stă.

Etapa a XIX-a, 20 martie

Negrea Reşiţa – Scorilo Caransebeş

Minerul Dognecea – Metalul Oţelu Roşu

Moldova Nouă – Gloria Reşiţa

Hercules Băile Herculane – Voinţa Lupac

Nera Bozovici – Minerul Anina

Prolaz Karasevo – Bistra Glimboca

Autocatania Caransebeş – Berzasca

Metalul Bocşa – Arsenal Reşiţa

Oraviţa stă.

Etapa a XX-a, 27 martie

Berzasca – Scorilo Caransebeş

Minerul Anina – Negrea Reşiţa

Bistra Glimboca – Moldova Nouă

Arsenal Reşiţa – Prolaz Karasevo

Voinţa Lupac – Nera Bozovici

Gloria Reşiţa – Minerul Dognecea

Autocatania Caransebeş – Metalul Bocşa

Oraviţa – Hercules Băile Herculane

Metalul Oţelu Roşu stă.

Etapa a XXI-a, 3 aprilie

Hercules Băile Herculane – Metalul Oţelu Roşu

Negrea Reşiţa – Voinţa Lupac

Nera Bozovici – Oraviţa

Scorilo Caransebeş – Minerul Anina

Minerul Dognecea – Bistra Glimboca

Metalul Bocşa – Berzasca

Prolaz Karasevo – Autocatania Caransebeş

Moldova Nouă – Arsenal Reşiţa

Gloria Reşiţa stă.

Etapa a XXII-a, 10 aprilie

Voinţa Lupac – Scorilo Caransebeş

Oraviţa – Negrea Reşiţa

Autocatania Caransebeş – Moldova Nouă

Metalul Bocşa – Prolaz Karasevo

Metalul Oţelu Roşu – Nera Bozovici

Arsenal Reşiţa – Minerul Dognecea

Berzasca – Minerul Anina

Gloria Reşiţa – Hercules Băile Herculane

Bistra Glimboca stă.

Etapa a XXIII-a, 14 aprilie

Negrea Reşiţa – Metalul Oţelu Roşu

Nera Bozovici – Gloria Reşiţa

Minerul Anina – Voinţa Lupac

Scorilo Caransebeş – Oraviţa

Moldova Nouă – Metalul Bocşa

Hercules Băile Herculane – Bistra Glimboca

Prolaz Karasevo – Berzasca

Minerul Dognecea – Autocatania Caransebeş

Arsenal Reşiţa stă.

Etapa a XXIV-a, 17 aprilie

Metalul Oţelu Roşu – Scorilo Caransebeş

Gloria Reşiţa – Negrea Reşiţa

Prolaz Karasevo – Moldova Nouă

Berzasca – Voinţa Lupac

Bistra Glimboca – Nera Bozovici

Metalul Bocşa – Minerul Dognecea

Oraviţa – Minerul Anina

Arsenal Reşiţa – Hercules Băile Herculane

Autocatania Caransebeş stă.

Etapa a XXV-a, 24 aprilie

Minerul Anina – Metalul Oţelu Roşu

Scorilo Caransebeş – Gloria Reşiţa

Minerul Dognecea – Prolaz Karasevo

Voinţa Lupac – Oraviţa

Negrea Reşiţa – Bistra Glimboca

Moldova Nouă – Berzasca

Hercules Băile Herculane – Autocatania Caransebeş

Nera Bozovici – Arsenal Reşiţa

Metalul Bocşa stă.

Etapa a XXVI-a, 28 aprilie

Bistra Glimboca – Scorilo Caransebeş

Arsenal Reşiţa – Negrea Reşiţa

Metalul Oţelu Roşu – Voinţa Lupac

Berzasca – Oraviţa

Autocatania Caransebeş – Nera Bozovici

Moldova Nouă – Minerul Dognecea

Gloria Reşiţa – Minerul Anina

Metalul Bocşa – Hercules Băile Herculane

Prolaz Karasevo stă.

Etapa a XXVII-a, 1 mai

Oraviţa – Metalul Oţelu Roşu

Voinţa Lupac – Gloria Reşiţa

Hercules Băile Herculane – Prolaz Karasevo

Nera Bozovici – Metalul Bocşa

Minerul Anina – Bistra Glimboca

Minerul Dognecea – Berzasca

Negrea Reşiţa – Autocatania Caransebeş

Scorilo Caransebeş – Arsenal Reşiţa

Moldova Nouă stă.

Etapa a XXVIII-a, 8 mai

Autocatania Caransebeş – Scorilo Caransebeş

Metalul Bocşa – Negrea Reşiţa

Berzasca – Metalul Oţelu Roşu

Bistra Glimboca – Voinţa Lupac

Gloria Reşiţa – Oraviţa

Prolaz Karasevo – Nera Bozovici

Arsenal Reşiţa – Minerul Anina

Moldova Nouă – Hercules Băile Herculane

Minerul Dognecea stă.

Etapa a XXIX-a, 12 mai

Metalul Oţelu Roşu – Gloria Reşiţa

Nera Bozovici – Moldova Nouă

Negrea Reşiţa – Prolaz Karasevo

Hercules Băile Herculane – Minerul Dognecea

Scorilo Caransebeş – Metalul Bocşa

Oraviţa – Bistra Glimboca

Minerul Anina – Autocatania Caransebeş

Voinţa Lupac – Arsenal Reşiţa

Berzasca stă.

Etapa a XXX-a, 15 mai

Prolaz Karasevo – Scorilo Caransebeş

Moldova Nouă – Negrea Reşiţa

Bistra Glimboca – Metalul Oţelu Roşu

Berzasca – Gloria Reşiţa

Autocatania Caransebeş – Voinţa Lupac

Arsenal Reşiţa – Oraviţa

Minerul Dognecea – Nera Bozovici

Metalul Bocşa – Minerul Anina

Hercules Băile Herculane stă.

Etapa a XXXI-a, 22 mai

Scorilo Caransebeş – Moldova Nouă

Minerul Anina – Prolaz Karasevo

Negrea Reşiţa – Minerul Dognecea

Voinţa Lupac – Metalul Bocşa

Berzasca – Hercules Băile Herculane

Gloria Reşiţa – Bistra Glimboca

Oraviţa – Autocatania Caransebeş

Metalul Oţelu Roşu – Arsenal Reşiţa

Nera Bozovici stă.

Etapa a XXXII-a, 26 mai

Minerul Dognecea – Scorilo Caransebeş

Autocatania Caransebeş – Metalul Oţelu Roşu

Arsenal Reşiţa – Gloria Reşiţa

Prolaz Karasevo – Voinţa Lupac

Metalul Bocşa – Oraviţa

Hercules Băile Herculane – Nera Bozovici

Moldova Nouă – Minerul Anina

Bistra Glimboca – Berzasca

Negrea Reşiţa stă.

Etapa a XXXIII-a, 29 mai

Voinţa Lupac – Moldova Nouă

Oraviţa – Prolaz Karasevo

Berzasca – Nera Bozovici

Minerul Anina – Minerul Dognecea

Metalul Oţelu Roşu – Metalul Bocşa

Negrea Reşiţa – Hercules Băile Herculane

Gloria Reşiţa – Autocatania Caransebeş

Bistra Glimboca – Arsenal Reşiţa

Scorilo Caransebeş stă.

Etapa a XXXIV-a, 5 mai

Hercules Băile Herculane – Scorilo Caransebeş

Nera Bozovici – Negrea Reşiţa

Prolaz Karasevo – Metalul Oţelu Roşu

Metalul Bocşa – Gloria Reşiţa

Minerul Dognecea – Voinţa Lupac

Moldova Nouă – Oraviţa

Autocatania Caransebeş – Bistra Glimboca

Arsenal Reşiţa – Berzasca

Minerul Anina stă.

Traducere