Get Adobe Flash player

Programul Ligii a IV-a Caraș-Severin la fotbal, ediția 2016-2017

TUR

Etapa I, 3 septembrie:

A.S. Minerul Anina – A.S. Metalul Bocşa

C.S. Moldova Nouă – A.C.F. Viitorul Caransebeş

A.C.S. Nera Bozovici – F.C. Voința Lupac

A.S. Recolta Rafnic – C.S. Muncitorul Reşiţa

A.S. AD Mediam Mehadia – A.C.S. Rapid Buchin

A.S. Oraviţa – A.S. Agmonia Zăvoi (amânat)

A.S. Berzasca stă.

 

Etapa a II-a, 10 septembrie:

Voința Lupac – AD Mediam Mehadia

Muncitorul Reşiţa – Nera Bozovici

A.C.F. Viitorul Caransebeş – Recolta Rafnic

Agmonia Zăvoi – C.S. Moldova Nouă

Metalul Bocşa – A.S. Oraviţa

A.S. Berzasca – Minerul Anina

Rapid Buchin stă.

 

Etapa a III-a, 17 septembrie:

A.S. Oraviţa – A.S. Berzasca

C.S. Moldova Nouă – Metalul Bocşa

Recolta Rafnic – Agmonia Zăvoi

Nera Bozovici – Viitorul Caransebeş

AD Mediam Mehadia – Muncitorul Reşiţa

Rapid Buchin – Voința Lupac

Minerul Anina stă.

 

Etapa a IV-a, 24 septembrie:

Muncitorul Reşiţa – Rapid Buchin

A.C.F. Viitorul Caransebeş – AD Mediam Mehadia

Agmonia Zăvoi – A.C.S. Nera Bozovici

Metalul Bocşa – Recolta Rafnic

A.S. Berzasca – C.S. Moldova Nouă

Minerul Anina – A.S. Oraviţa

Voința Lupac stă.

 

Etapa a V-a, 1 octombrie:

C.S. Moldova Nouă – Minerul Anina

Recolta Rafnic – A.S. Berzasca

Nera Bozovici – Metalul Bocşa

AD Mediam Mehadia – Agmonia Zăvoi

Rapid Buchin – Viitorul Caransebeş

Voința Lupac – Muncitorul Reşiţa

A.S. Oraviţa stă.

 

Etapa a VI-a, 8 octombrie:

A.C.F. Viitorul Caransebeş – Voința Lupac

Agmonia Zăvoi – Rapid Buchin

Metalul Bocşa – AD Mediam Mehadia

A.S. Berzasca – Nera Bozovici

Minerul Anina – Recolta Rafnic

A.S. Oraviţa – C.S. Moldova Nouă

Muncitorul Reşiţa stă.

 

Etapa a VII-a, 15 octombrie:

Recolta Rafnic – A.S. Oraviţa

Nera Bozovici – Minerul Anina

AD Mediam Mehadia – A.S. Berzasca

Rapid Buchin – Metalul Bocşa

Voința Lupac – Agmonia Zăvoi

Muncitorul Reşiţa – A.C.F. Viitorul Caransebeş

C.S. Moldova Nouă stă.

 

Etapa a VIII-a, 22 octombrie:

Agmonia Zăvoi – Muncitorul Reşiţa

Metalul Bocşa – Voința Lupac

A.S. Berzasca – Rapid Buchin

Minerul Anina – AD Mediam Mehadia

A.S. Oraviţa – Nera Bozovici

C.S. Moldova Nouă – Recolta Rafnic

A.C.F. Viitorul Caransebeş stă.

 

Etapa a IX-a, 29 octombrie:

Nera Bozovici – C.S. Moldova Nouă

AD Mediam Mehadia – A.S. Oraviţa

Rapid Buchin – Minerul Anina

Voința Lupac – A.S. Berzasca

Muncitorul Reşiţa – Metalul Bocşa

A.C.F. Viitorul Caransebeş – Agmonia Zăvoi

Recolta Rafnic stă.

 

Etapa a X-a, 5 noiembrie:

Metalul Bocşa – Viitorul Caransebeş

A.S. Berzasca – Muncitorul Reşiţa

Minerul Anina – Voința Lupac

A.S. Oraviţa – Rapid Buchin

C.S. Moldova Nouă – AD Mediam Mehadia

Recolta Rafnic – Nera Bozovici

Agmonia Zăvoi stă.

 

Etapa a XI-a, 12 noiembrie:

AD Mediam Mehadia – Recolta Rafnic

Rapid Buchin – C.S. Moldova Nouă

Voința Lupac – A.S. Oraviţa

Muncitorul Reşiţa – Minerul Anina

A.C.F. Viitorul Caransebeş – A.S. Berzasca

Agmonia Zăvoi – Metalul Bocşa

Nera Bozovici stă.

 

Etapa a XII-a, 19 noiembrie:

A.S. Berzasca – Agmonia Zăvoi

Minerul Anina – A.C.F. Viitorul Caransebeş

A.S. Oraviţa – Muncitorul Reşiţa

C.S. Moldova Nouă – Voința Lupac

Recolta Rafnic – Rapid Buchin

Nera Bozovici – AD Mediam Mehadia

Metalul Bocşa stă.

 

Etapa a XIII-a, 26 noiembrie:

Rapid Buchin – Nera Bozovici

Voința Lupac – Recolta Rafnic

Muncitorul Reşiţa – C.S. Moldova Nouă

A.C.F. Viitorul Caransebeş – A.S. Oraviţa

Agmonia Zăvoi – Minerul Anina

Metalul Bocşa – A.S. Berzasca

AD Mediam Mehadia stă.

 

RETUR

Etapa a XIV-a

Muncitorul Reșița – Recolta Rafnic

Metalul Bocșa – Minerul Anina

Agmonia Zăvoi – A.S. Oravița

A.C.F. Viitorul Caransebeș – C.S. Moldova Nouă

Voința Lupac – Nera Bozovici

Rapid Buchin – Mediam Mehadia

A.S. Berzasca stă.

 

Etapa a XV-a

Nera Bozovici – Muncitorul Reșița

AD Mediam Mehadia – Voința Lupac

Recolta Rafnic – A.C.F. Viitorul Caransebeș

C.S. Moldova Nouă – Agmonia Zăvoi

A.S. Oravița – Metalul Bocșa

Minerul Anina – A.S. Berzasca

Rapid Buchin stă.

 

Etapa a XVI-a

Muncitorul Reșița – AD Mediam Mehadia

A.S. Berzasca – A.S. Oravița

Metalul Bocșa – C.S. Moldova Nouă

Agmonia Zăvoi – Recolta Rafnic

A.C.F. Viitorul Caransebeș – Nera Bozovici

Voința Lupac – Rapid Buchin

Minerul Anina stă.

 

Etapa a XVII-a

Rapid Buchin – Muncitorul Reșița

AD Mediam Mehadia – A.C.F. Viitorul Caransebeș

Nera Bozovici – Agmonia Zăvoi

Recolta Rafnic – Metalul Bocșa

C.S. Moldova Nouă – A.S. Berzasca

A.S. Oravița – Minerul Anina

Voința Lupac stă.

 

Etapa a XVIII-a

Muncitorul Reșița – Voința Lupac

Minerul Anina – C.S. Moldova Nouă

A.S. Berzasca – Recolta Rafnic

Metalul Bocșa – Nera Bozovici

Agmonia Zăvoi – AD Mediam Mehadia

A.C.F. Viitorul Caransebeș – Rapid Buchin

A.S. Oravița stă.

 

Etapa a XIX-a

Voința Lupac – A.C.F. Viitorul Caransebeș

Rapid Buchin – Agmonia Zăvoi

AD Mediam Mehadia – Metalul Bocșa

Nera Bozovici – A.S. Berzasca

Recolta Rafnic – Minerul Anina

C.S. Moldova Nouă – A.S. Oravița

Muncitorul Reșița stă.

 

Etapa a XX-a

A.C.F. Viitorul Caransebeș – Muncitorul Reșița

A.S. Oravița – Recolta Rafnic

Minerul Anina – Nera Bozovici

A.S. Berzasca – AD Mediam Mehadia

Metalul Bocșa – Rapid Buchin

Agmonia Zăvoi – Voința Lupac

C.S. Moldova Nouă stă.

 

Etapa a XXI-a

Muncitorul Reșița – Agmonia Zăvoi

Voința Lupac – Metalul Bocșa

Rapid Buchin – A.S. Berzasca

AD Mediam Mehadia – Minerul Anina

Nera Bozovici – A.S. Oravița

Recolta Rafnic – C.S. Moldova Nouă

A.C.F. Viitorul Caransebeș stă.

 

Etapa a XXII-a

Metalul Bocșa – Muncitorul Reșița

C.S. Moldova Nouă – Nera Bozovici

A.S. Oravița – AD Mediam Mehadia

Minerul Anina – Rapid Buchin

A.S. Berzasca – Voința Lupac

Agmonia Zăvoi – A.C.F. Viitorul Caransebeș

Recolta Rafnic stă.

 

Etapa a XXIII-a

Muncitorul Reșița – A.S. Berzasca

A.C.F. Viitorul Caransebeș – Metalul Bocșa

Voința Lupac – Minerul Anina

Rapid Buchin – A.S. Oravița

AD Mediam Mehadia – C.S. Moldova Nouă

Nera Bozovici – Recolta Rafnic

Agmonia Zăvoi stă.

 

Etapa a XXIV-a

Minerul Anina – Muncitorul Reșița

Recolta Rafnic – AD Mediam Mehadia

C.S. Moldova Nouă – Rapid Buchin

A.S. Oravița – Voința Lupac

A.S. Berzasca – A.C.F. Viitorul Caransebeș

Metalul Bocșa – Agmonia Zăvoi

Nera Bozovici stă.

 

Etapa a XXV-a

Muncitorul Reșița – A.S. Oravița

Agmonia Zăvoi – A.S. Berzasca

A.C.F. Viitorul Caransebeș – Minerul Anina

Voința Lupac – C.S. Moldova Nouă

Rapid Buchin – Recolta Rafnic

AD Mediam Mehadia – Nera Bozovici

Metalul Bocșa stă.

 

Etapa a XXVI-a

C.S. Moldova Nouă – Muncitorul Reșița

Nera Bozovici – Rapid Buchin

Recolta Rafnic – Voința Lupac

A.S. Oravița – A.C.F. Viitorul Caransebeș

Minerul Anina – Agmonia Zăvoi

A.S. Berzasca – Metalul Bocșa

AD Mediam Mehadia stă.

 

Traducere