Get Adobe Flash player

Programul turului Ligii a IV-a

Etapa 1

CSM Şcolar Reşiţa – Hercules Băile Herculane

Minerul Anina – Bistra Glimboca

Recolta Berzovia – Voinţa Lupac

AS Oraviţa – Metalul Bocşa

AS Berzasca – Muncitorul Reşiţa

Voinţa Răcăşdia – Metalul Oţelu Roşu

Semenicul Văliug – AD Mediam Mehadia

Agmonia Zăvoi – FC Moldova Nouă

Nera Bozovici – Rapid Buchin

Etapa 2

Hercules Băile Herculane – Minerul Anina

Bistra Glimboca – Recolta Berzovia

Voinţa Lupac – AS Oraviţa

Metalul Bocşa – Voinţa Răcăşdia

Muncitorul Reşiţa – Semenicul Văliug

ACS Oţelu Roşu – AS Berzasca

AD Mediam Mehadia – Agmonia Zăvoi

CS Moldova Nouă – Nera Bozovici

Rapid Buchin – CSM Şcolar Reşiţa

Etapa 3

CSM Şcolar Reşiţa – CS Moldova Nouă

Minerul Anina – Rapid Buchin

Recolta Berzovia – Hercules Băile Herculane

AS Berzasca – Metalul Bocşa

Voinţa Răcăşdia – AS Oraviţa

Semenicul Văliug – ACS Oţelu Roşu

Agmonia Zăvoi – Muncitorul Reşiţa

Nera Bozovici – AD Mediam Mehadia

Bistra Glimboca – Voinţa Lupac

Etapa 4

AS Oraviţa – AS Berzasca

Hercules Băile Herculane – Bistra Glimboca

Voinţa Lupac – Voinţa Răcăşdia

Metalul Bocşa – Semenicul Văliug

Muncitorul Reşiţa – Nera Bozovici

ACS Oţelu Roşu – Agmonia Zăvoi

AD Mediam Mehadia – CSM Şcolar Reşiţa

CS Moldova Nouă – Minerul Anina

Rapid Buchin – Recolta Berzovia

Etapa 5

CSM Şcolar Reşiţa – Muncitorul Reşiţa

Minerul Anina – AD Mediam Mehadia

Recolta Berzovia – CS Moldova Nouă

AS Berzasca – Voinţa Răcăşdia

Semenicul Văliug – AS Oraviţa

Agmonia Zăvoi – Metalul Bocşa

Nera Bozovici – ACS Oţelu Roşu

Hercules Băile Herculane – Voinţa Lupac

Bistra Glimboca – Rapid Buchin

Etapa 6

AS Oraviţa – Agmonia Zăvoi

Voinţa Răcăşdia – Semenicul Văliug

Voinţa Lupac – AS Berzasca

Metalul Bocşa – Nera Bozovici

Muncitorul Reşiţa – Minerul Anina

ACS Oţelu Roşu – CSM Şcolar Reşiţa

AD Mediam Mehadia – Recolta Berzovia

CS Moldova Nouă – Bistra Glimboca

Rapid Buchin – Hercules Băile Herculane

Etapa 7

CSM Şcolar Reşiţa – Metalul Bocşa

Minerul Anina – ACS Oţelu Roşu

Recolta Berzovia – Muncitorul Reşiţa

Semenicul Văliug – AS Berzasca

Agmonia Zăvoi – Voinţa Răcăşdia

Nera Bozovici – AS Oraviţa

Hercules Băile Herculane – CS Moldova Nouă

Bistra Glimboca – AD Mediam Mehadia

Rapid Buchin – Voinţa Lupac

Etapa 8

AS Oraviţa – CSM Şcolar Reşiţa

AS Berzasca – Agmonia Zăvoi

Voinţa Răcăşdia – Nera Bozovici

Voinţa Lupac – Semenicul Văliug

Metalul Bocşa – Minerul Anina

Muncitorul Reşiţa – Bistra Glimboca

ACS Oţelu Roşu – Recolta Berzovia

AD Mediam Mehadia – Hercules Băile Herculane

CS Moldova Nouă – Rapid Buchin

Etapa 9

CSM Şcolar Reşiţa- Voinţa Răcăşdia

Minerul Anina – AS Oraviţa

Recolta Berzovia – Metalul Bocşa

Agmonia Zăvoi – Semenicul Văliug

Nera Bozovici – AS Berzasca

Hercules Băile Herculane – Muncitorul Reşiţa

Bistra Glimboca – ACS Oţelu Roşu

CS Moldova Nouă – Voinţa Lupac

Rapid Buchin – AD Mediam Mehadia

Traducere